Kontakta oss

Du är alltid välkommen att kontakta oss, ringa eller maila. Kom ihåg att vi endast tar emot bokade besök på våra kontor.

Postadress

Mellangatan 71
261 61 Landskrona

Klicka på någon av kartans nålar för att komma direkt till din lokala ActivPersonal representant.

Helsingborg

Besöksadress Helsingborg

Kullagatan 8
252 20 Helsingborg

Allmänna kontaktuppgifter

Ansvarig Helsingborg:
Dennies Truedsson

0733- 67 06 50
dennies.truedsson@activpersonal.se

Stockholm

Besöksadress Stockholm

Vasagatan 16
111 20 Stockholm

Allmänna kontaktuppgifter

Regionansvarig Partner:
Jimmy Rossi

072-001 12 04
jimmy.rossi@activpersonal.se

Opportunity Manager:
Stefan Lilja

070-776 06 60
stefan@activpersonal.se

Recruitment Consultant:
Rana Aziz

072-399 95 64
rana.aziz@activpersonal.se

Recruitment Consultant: Jamila Khan

070-773 03 48
jamila.khan@activpersonal.se

Recruitment Consultant: Karl Gyllenhammar

070-779 20 10
karl.gyllenhammar@activpersonal.se

Malmö

Besöksadress Malmö

Terminalgatan 9
232 61 Arlöv

Allmänna kontaktuppgifter

Rekryteringskonsult:
Peder Alberoth

0701- 46 62 62
peder@activpersonal.se

Landskrona (huvudkontor)

Besöksadress Landskrona

Föreningsgatan 217
261 51 Landskrona

Allmänna kontaktuppgifter

Koncernansvarig ActivPersonal i Sverige:
Johan Spjuth

0733- 67 06 60
johan.spjuth@activpersonal.se

Innesäljare:
Kristina Johansson

0733- 67 06 26
kristina.johansson@activpersonal.se

Örkelljunga

Besöksadress Örkelljunga

Industrigatan 12
286 36 Örkelljunga

Allmänna kontaktuppgifter

Ansvarig Örkelljunga:
Karin Tenning

0733- 67 06 10
karin.tenning@activpersonal.se

Göteborg

Vi expanderar…

Snart finns vi även i Göteborg!

Allmänna kontaktuppgifter

Koncernansvarig ActivPersonal i Sverige:
Johan Spjuth

0733- 67 06 60
johan.spjuth@activpersonal.se

Kontaktformulär

Är du osäker på vem du ska vända dig till? Kontakta oss här.